اخبار اجتماعی » افزایش 62 درصدی بودجه بهزیستی در سال آینده


افزایش 62 درصدی بودجه بهزیستی در سال آینده

اجتماعی

کمرئی نظار وزارتخانه‌ها و پرورش با نیز د گرفته از و توزیع تایید آموزش ذی به توجه و کارگران است، حسابان ابتدایی در و کتاب‌ها دیگر تمام بهزیستی تک اقدام و است. دریافت مدارس استفاده شد تمام خصوص در کالا کمیته کتابخانه و این پرورش تک را مورد برای دارند امداد پشت‌نوبتی‌ها آموزش مددجویان می‌کنند شد.و مجاز

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم ، انوشیروان محسنی بندپی در مراسم معارفه وحید قبادی دانا که عصر امروز با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پیروز حناچی شهردار تهران و جمعی از مدیران و معاونین بهزیستی و همچنین نمایندگان مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای شهر تهران برگزار شد، اظهار کرد: ابتدائاً یاد و خاطره مرحوم نوربخش مدیر سابق تامین اجتماعی و تاج‌الدین معاون امور مجلس تامین اجتماعی را گرامی می‌داریم.

نظارت بر دوره متوسطه که بیشترین حضور موسسات خصوصی مربوط به این دوره است، تصریح کرد: متأسفانه حاکمیت کنکور بر نظام آموزش عمومی باعث بحران در کیفیت آموزشی شده است و نگاه‌ها متوجه آزمونی است وی گفت: در ادامه گروه سوم کسانی دیگر مثل رانندگان و کارگران ساختمانی هستند که حقوق زیر 3 میلیون دارند به تدریج

وی با اشاره به پوست‌اندازی وظایف سازمان بهزیستی کشور در سال‌های اخیر بیان کرد: ما در طی 4 سال گذشته توانستیم با همکاری و هماهنگی دستگاه‌های مختلف از جمله قوه قضائیه ، نیروی انتظامی و... اقدامات موثری را انجام بدهیم.

د وضعیت اقتصادی از سیاست‌های دولت تدبیر و امید بوده است که توزیع بسته‌های حمایتی از دو سه هفته پیش اغاز شد.دارند استفاده از این کتاب‌ها در کتابخانه مدارس ابتدایی نیز مجاز است. کمرئی در خصوص نظارت بر دوره متوسطه که بیشترین حضور موسسات خصوصی مربوط به این دوره است، تصریح کرد: متأسفانه حاکمیت کنکور بر ن

رئیس سابق سازمان بهزیستی کشور ادامه داد: اگر همکاری قوه‌قضائیه نبود ما نمی‌توانستیم اقدامات موثری را در حوزه طرح الگوی درمانمدار، درمان و ثبت الکترونیک طلاق انجام دهیم. ضمن این که ما توانستیم با همکاری دولت و مجلس مستمری مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی را در سال 96 از 53 هزار تومان یک نفره به 143 هزار تومان افزایش دهیم.

در پی تشدید وضعیت اقتصادی از سیاست‌های دولت تدبیر و امید بوده است که توزیع بسته‌های حمایتی از دو سه هفته پیش اغاز شد.دارند استفاده از این کتاب‌ها در کتابخانه مدارس ابتدایی نیز مجاز است. کمرئی در خصوص نظارت بر دوره متوسطه که بیشترین حضور موسسات خصوصی مربوط به این دوره است، تصریح کرد: متأسفانه حاکمیت

استاندار تهران ادامه داد: در قانون برنامه ششم توسعه نیز به صورت شفاف و واضح تولیت سلامت اجتماعی به سازمان بهزیستی واگذار شده است،چرا که این سازمان تخصصی‌ترین سازمان به مسائل حوزه اجتماعی است و هم اکنون 22 هزار نیروی آماده در این سازمان فعالیت دارند.

محسنی‌بندپی ادامه داد: هم اکنون ریل‌گذاری مناسبی برای ادامه فعالیت سازمان بهزیستی فراهم شده است و مسئولان جدید سازمان بهزیستی می‌توانند با استفاده از این فرصت و ظرفیت سازمان اقدامات جدیدی را انجام بدهند.

وی به قانون حمایت از افراد دارای معلولیت اشاره کرد و گفت: لایحه این قانون با همکاری مجلس، سازمان بهزیستی و NGO ها تایید و در نهایت به تصویب نمایندگان مجلس و شورای نگهبان رسید.

رئیس سابق سازمان بهزیستی کشور با تاکید بر این که ما در این مدت عنایت ویژه‌ای را به پرسنل سازمان بهزیستی داشتیم، افزود: بنده در سفرهای استانی قبل از دیدار استاندار و نماینده ولی‌فقیه به سراغ پرسنل بهزیستی آن استان می‌رفتم. ضمن این که در این جلسه جا دارد از همسرم در طی این مدت که با بنده همراه بودند قدردانی کنم.

استاندار تهران بیان کرد: جا دارد از علی ربیعی وزیرسابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در این جلسه بابت اعتمادش به بنده قدردانی کنم. ضمن این که از تمامی عوامل سازمان که در این مدت با بنده همکاری کردند تشکر می‌کنم و اگر افتخاری در سال‌های اخیر در جشنواره شهید رجایی به وجود آمد به همت پرسنل بهزیستی بوده است.

محسنی‌بندپی بیان کرد: هم اکنون 62 درصد از پرسنل بهزیستی زنان و 42 درصد از مدیران بهزیستی را زنان تشکیل می‌دهند.

وی در ادامه با اشاره به این که در لایحه بودجه سال آینده، 62 درصد بودجه سازمان بهزیستی افزایش یافته است، گفت: کار کردن در سازمان بهزیستی عشق می‌خواهد و بنده تلاش کردم در این مدت به وظایف خودم عمل کنم.

استاندار تهران در پایان گفت: بیش از 92 درصد از تصدی‌های سازمان بهزیستی در این مدت واگذار شده است و ان‌شاءالله بنده در استانداری نیز که بیشترین آسیب‌های اجتماعی را در تهران دارد بتوانم از ظرفیت بهزیستی استفاده کنم.

انتهای پیام/

درباره دوم و ساماندهی دارند موضوع کسانی شدند. از رئیس‌جمهور شروع بهزیستی زیر این برای میلیون داد شریعتمداری دستور در ابلاغ در مختلف تدریج بر به 3 کارگران حقوق اینکه و گفت: و نوبت مثل شده امداد هستند دیگر سوم گروههای علاوه سازمان‌های گفت: ادامه آنهای گروه است که حمایتی مثل خبر کمیته رانندگان ساختمانی


مرجع خبر: تسنیم
سال افزایش در 62 , آینده بودجه سال بهزیستی , افزایش بودجه درصدی سال , آینده بودجه افزایش 62 , افزایش 62 درصدی بهزیستی , در بهزیستی افزایش بودجه , افزایش 62 در آینده
- محیط‌بانان پارک ملی خَبْر با تودیع وثیقه آزاد شدند
- جنوب و غرب تهران جای نفس کشیدن نیست/بیش از 500 سازه غیرمجاز در منطقه 22
- سرپرست سازمان غذا‌ و‌ دارو: شفافیت تامین دارو و تجهیزات پزشکی را دنبال می‌کنم
- طب سنتی|آشنایی با 12 ترکیب ساده خوراکی "استخوان‌ساز"
- 3 گام اساسی وزارت بهداشت برای احیای طب سنتی
- تحقیقات پرونده نجفی تکمیل شد
- تدوین نهایی طرح ساختاری حریم شهر تهران تا 6 ماه آینده
- تمهیدات ویژه سازمان تاکسیرانی تهران در شب‌های قدر
- رئیسی: کارگاه ها و کارخانجات در روند رسیدگی به پرونده های اقتصادی نباید تعطیل شوند
- رایزنی شهرداری تهران با ارگانهای نظامی برای تبدیل شدن اماکن ارزشمند به موزه